16 oktobris 2012

Zeķes

        Nu jau kādu laiku, manu paveicamo darbiņu saraksta augšgalā bija: '' Iemācīties adīt zeķi!!!! ''. Kauns, bet līdz šim es to tik tiešām nemāceju, bet vienmēr ļooooti gribējās iemācīties. Tikai, šis darbiņš ik reizi tika pabīdīts maliņā, jo dikti sarežģita man tā zeķes adīšana likās . . .
Tā nu es sapirku grāmatas par un ap zeķes adīšanu :) Visu sagatavoju . . .  un . . . Divas dienas lidināju adatas pa istabu, jo nekādīgi nespēju salikt kopā uz papīra uzlikto, ar zeķes adīšanu :) Bet, biju stingri nolēmusi tomēr iemācīties, tāpēc, ņēmu talkā veco un dikti mīļo draugu - internetu. Paldies, radošajiem un gudrajiem cilvēkiem, kas visu šo, man tik sarežģīto procesu, atviegloja un visu aprakstīja vienkārši un pat blondīnēm saprotami :)))))
Tātad, esmu patiesi lepna par savu pirmo noadīto zeķu pāri!!!!! Pagaidām, gan vienkāršas zeķītes, jo mans galvenais mērķis bija saprast un izprast procesu un tad jau AIDĀ . . .   :)))
Šeit ir tā adrese, kas palīdzēja man tikt galā ar šo procesu :) Paldies Jums!!!!! Tagad arī es māku adīt zeķes, un, izrādās, ka tas nav nemaz tik sarežģīti kā izskatījās :)

1 komentārs:

  1. Kāda Tu malacis! Es vēl neesmu saņēmusies,lai iemācītos adīt zeķi =)))), bet vajadzēs mēģinat, ziema jau tepat, grīdas vēsas, ceru nenāksies bieži lidināt adīkli pa gaisu! Paldies par adresītēm!

    AtbildētDzēst