04 marts 2015

Attīstošais kubiks

Draudzene palūdza uzmeistarot attīstošo kubiku dāvanai. Šoreiz kubiks domāts puisītim :)

Pirms savienot visas daļas kopā, tās nofotogrāfēju. . .
Un tagad pēc kārtas un katru atsevišķi :)
1. daļa - Pa šņorītēm bīdās poga un bumbiņas (dažādu izmēru un krāsu). Mazāks bērniņš var tikai bīdīt priekšmetus, bet lielāks jau var nosaukt krāsas un saskaitīt cik bumbiņu ir uz šņorītēm. . . 
2. daļa - Tas ir mans mīļais astoņkājis :) Viņam var raustīt kājas, izstiepjot garākas. . . Kā arī tās ir ļoti krāsainas, tāpēc labi noderēs krāsu apguvei un skaitītmācīšanā noteikti būs visas jāpārskaita. . .
3. daļa - Par cik kubiks domāts zēnam, bija jāizdomā ar ko aizvietot puķītes :) Tā man radās ideja par ežuku un viņa rudens ražu. Sēne un ābols pie ežuka piestiprinās ar "ļipučku" :)
4. daļa - Nu, kā jau īstiem zēniem, mašīnas ir ļoooti aktuālas, tāpēc centos uzmeistarot kaut ko līdzīgu mašīnai :) Es pati ar mašīnām esmu uz Jūs, tāpēc tā sanāca, kā sanāca :))))
Mašīnas pasažieris vai vadītājs (tas lai paliek īpašnieka ziņā) ir lāčuks, kurš ir piestiprināts ar virvīti, tāpēc nekur neaizmuks. To var izņemt no mašīnas un paslēpt atpakaļ :)
5. daļa - Gliemezītis, kuram gliemežvāks ir pilns ar dažādām bumbiņām un podziņām, kuras ar pirkstiņiem (caur audumu) var aptaustīt un bīdīt pa visu "gliemežvāku".
P.S. Šo parādīju savai meitai. Sākumā bija jautājums, ko ar to darīt, bet pēc laika jau kļuva par interesantu izpriecu. Viņa ar pirkstiem mēģināja dabūt pogas prom no bumbām, pagriezt tās, bet vēlāk vienkārši bīdīja tās pa apli :)
6. daļa - "Braucoša" mašīna un saulīte, kas paslēpjas aiz mākoņa :) Saulīte ir piestiprināta pie virvītes, kuru velkot aiz viena vai otra gala, saulīte vai nu paslēpjas aiz mākoņa, vai nu - parādās. Tāpat arī mašīna "brauc" uz vienu vai otru pusi.

Iedevu kubiku notestēt Justīnei. Viņas favorīts bija "braucošā" mašīna, bet pēc laiciņa pārslēdzās uz gliemezīti :)

Ehhhh. . . Labs darbiņš, kas padarīts :) Cerams, ka jaunajam īpašniekam sarūpētā dāvana patiks un mazie pirkstiņi kubiku knibinās atkal un atkal. . .

Lai Jums visiem jauka un saulaina diena!!!!

1 komentārs:

  1. Ļoti jauks un interesants kubs! Labas idejas, puisītim noteikti patiks. :)

    AtbildētDzēst